BEZPRAWIE WŁADZY
Ujawnił krąg zła
Afera związana z lekarzem milionerem ujawniła w Warszawskim Szpitalu Południowym patologiczny system, przez który dosłownie „ginęli ludzie”
Taki przerażający obraz wyłania się po wstrząsającym wywiadzie z dr. Emilem Jędrzejewskim w Kanale Zero. Padają w nim oskarżenia o doprowadzenie do śmierci pacjentów przez Dawida Kacprzyka. – Ta sprawa zatacza coraz szersze kręgi, a w zasadzie widzimy, że odsłania ona niższe kręgi piekła, niż wcześn
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



