zdjecie
Doktor Emil Jędrzejewski, były ordynator chirurgii Warszawskiego Szpitala Południowego
FOT. ARCH.

BEZPRAWIE WŁADZY

Ujawnił krąg zła

Afera związana z lekarzem milionerem ujawniła w Warszawskim Szpitalu Południowym patologiczny system, przez który dosłownie „ginęli ludzie”

Urszula Wróbel

Taki przerażający obraz wyłania się po wstrząsającym wywiadzie z dr. Emilem Jędrzejewskim w Kanale Zero. Padają w nim oskarżenia o doprowadzenie do śmierci pacjentów przez Dawida Kacprzyka. – Ta sprawa zatacza coraz szersze kręgi, a w zasadzie widzimy, że odsłania ona niższe kręgi piekła, niż wcześn

Pozostało do przeczytania:
97%

Drogi Czytelniku,

Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

Zalety kupna
w sklepie
  • koszt jednego numeru to 3,90 zł
  • w prenumeracie jest jeszcze taniej
  • dostęp w dwóch formach PDF oraz on-line
  • możliwość pobierania wydań ze strony sklepu
  • możliwość otrzymywania wydań drogą mailową
  • popularne formy płatności