Wiceprezes w areszcie
Wiceprezes Polskiego Związku Bokserskiego Mustafa K. trafił na trzy miesiące do aresztu. Mężczyzna jest podejrzewany o zranienie nożem sędziego bokserskiego, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w pokoju jednego z warszawskich hoteli, gdzie zatrzymała
Pozostało do przeczytania:
45%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

