Nie będzie Jamału II
Gazprom zrezygnował z budowy gazociągu Jamał-Europa II; zamiast tego ułoży jeszcze jedną nitkę magistrali Nord Stream do Niemiec po dnie Morza Bałtyckiego. O zmianach planów poinformował dziennik „Wiedomosti”, powołując się na źródło w rosyjskim koncernie. Według gazety, Gazprom zdecydował tak z pow
Pozostało do przeczytania:
66%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

