Minister zlicza skargi
Resort sprawiedliwości odnotował 155 skarg w sprawie doręczania przesyłek sądowych po zmianie operatora – poinformował posłów wiceminister sprawiedliwości Stanisław Chmielewski.
– Do Ministerstwa Sprawiedliwości dotarło dotąd 155 skarg na około 4 mln wysłanych przesyłek. To liczba, która nie rzutuje
Pozostało do przeczytania:
90%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

