Podwórkowe Koła Różańcowe Dzieci
Bądźmy radością Maryi
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!
Pozdrawiam wszystkich Czytelników „W ogrodzie Maryi”! Rozpoczęliśmy kolejny zimowy miesiąc, choć tej zimy śniegu nie ma prawie wcale i trochę tęsknimy za tym, żeby pojeździć na nartach, sankach czy też ulepić bałwana. Mamy nadzieję, że ferie będą jednak białe, co pozwoli nam wyjść z domu i urządzać
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



