Biatlon
Co z tą formą?
Polskie biatlonistki narzekają, że nie trafiły z olimpijską formą, trener Adam Kołodziejczyk uspokaja, że nie ma problemu. Ale nie ma też wyników. Przynajmniej na miarę oczekiwań.
Jak na razie największym rozczarowaniem są występy Krystyny Pałki. Ubiegłoroczna wicemistrzyni świata była wymieniana w
Pozostało do przeczytania:
82%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

