Sa w Legii
To spore wzmocnienie Legii Warszawa. 3,5-letnią umowę z piłkarskim mistrzem Polski podpisał Orlando Sa, Portugalczyk występujący do tej pory w cypryjskim AEL Limassol. 25-letni napastnik, mierzący 188 cm wzrostu, ma rozwiązać problem ze zdobywaniem bramek. Jest wychowankiem AD Esposende, potem przes
Pozostało do przeczytania:
61%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

