Skoczek z Zębu miał upadek podczas treningu
Stoch: Jest dobrze
Kamil Stoch nie doznał żadnych poważnych obrażeń w groźnie wyglądającym upadku, jakiemu uległ podczas treningu na dużej skoczni w Soczi. Na szczęście skończyło się na strachu, choć przez moment wszystko wyglądało niebezpiecznie.
Stoch upadł podczas drugiego środowego treningu na olimpijskim obiek
Pozostało do przeczytania:
87%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

