Mistrzyni z Kasiny Wielkiej pobiegła wczoraj wspaniale
FOT. PAP G. MOMOT
Kowalczyk mistrzynią olimpijską! Drugi raz!
Wielki triumf Justyny
Justyna Kowalczyk została wczoraj w Soczi mistrzynią olimpijską w biegu na 10 km techniką klasyczną. Brzmi to niewiarygodnie, zważywszy, że startowała ze złamaną piątą kością śródstopia, na środkach przeciwbólowych, a tymczasem zdeklasowała rywalki, mijając metę z ogromną przewagą nad drugą Szwedką
Pozostało do przeczytania:
95%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

