FOT. PAP G. MOMOT
Kowalczyk w złocie
Justyna Kowalczyk wygrała wczoraj w Soczi olimpijski bieg na 10 km techniką klasyczną, zdobywając dla Polski drugi złoty medal odbywających się w tym miejscu zimowych igrzysk. Wygrała po heroicznej walce nie tylko z rywalkami, ekstremalną trasą, ale przede wszystkim ze sobą i swoim cierpieniem.
W
Pozostało do przeczytania:
87%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

