„Przez Maryję wiedzie nasza droga do Jezusa. Matka Boża,
Ona nas prowadzi. I Polska tego szczególnie doświadcza,
ja również”.
Dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk CSsR, 10 lutego 1990 r.
FOT. M.BORAWSKI
MARYJA ZWYCIĘŻY
Telewizja Trwam od północy na multipleksie. Na Jasnej Górze dziękujemy Matce Bożej za Jej zwycięstwo
Tu zawsze rozpoczynały się wielkie dzieła ewangelizacyjne, które zmieniały oblicze polskiej ziemi. W duchowej stolicy Polski, u tronu Jasnogórskiej Królowej, Telewizja Trwam otwiera nowy rozdział swojej posługi ewangelizacyjnej.
Dziś o północy, po trzyletniej batalii, katolicka stacja zainauguruj
Pozostało do przeczytania:
86%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

