Waśkiewicz rezygnuje

Pisk

Zbigniew Waśkiewicz nie będzie się ubiegał o ponowny wybór na prezesa Polskiego Związku Biatlonu. Na czele federacji stoi od lipca 2006 roku, a kolejne wybory odbędą się 15 czerwca. Swoją decyzję uzasadnił „chęcią podjęcia nowych wyzwań”. Dziś ma zostać prezesem piłkarskiego Górnika Zabrze. Od stycznia jest członkiem jego rady nadzorczej.