Módlmy się za Ukrainę!
O dalszą gorącą modlitwę w intencji Ukrainy zaapelowało do wiernych Prezydium Konferencji Episkopatu Polski. „W tak trudnej, niestabilnej i zmieniającej się z godziny na godzinę sytuacji niech w naszych rodzinach, parafiach, wspólnotach, stowarzyszeniach i ruchach katolickich nie zabraknie gestów duchowej solidarności” – napisali księża biskupi, podkreślając, że żadne rozwiązanie siłowe nie zapewni trwałego pokoju.

