Prezes UKE Magdalena Gaj
FOT. M. BORAWSKI
Dla kogo MUX-8?
Po ogłoszeniu przez rząd „sukcesu cyfryzacji” proces przeszedł w fazę utajoną przed opinią publiczną
Ważą się losy kolejnego multipleksu telewizyjnego. Do końca maja prezes UKE Magdalena Gaj musi rozstrzygnąć, komu powierzy zagospodarowanie multipleksu 8, który obejmuje częstotliwości z zakresu 174-230 MHz przeznaczone do nadawania programów telewizji cyfrowej naziemnej w systemie DVB-T na terenie
Pozostało do przeczytania:
95%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

