Wywiad
Przesłanie dla młodych
Z o. Benedyktem Cisoniem CSsR rozmawia Beata Falkowska
Młodzież z WSKSiM udaje się do Rzymu na kanonizację bł. Jana Pawła II.
– W tym roku studenci z WSKSiM wyruszają po raz dziesiąty do grobu Jana PawłaII. Nasze pielgrzymowanie rozpoczęło się w 2005 roku, wtedy gdy Papież Polak przekraczał próg Domu Ojca. Uczestniczyliśmy w pogrzebie Jana Pawła II,
Pozostało do przeczytania:
89%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

