Bóg tęskni za nami
Bóg kocha, „nie umie niczego innego”, a przy tym zawsze na nas czeka i nam wybacza – powiedział wczoraj Franciszek w kazaniu podczas porannej Mszy św. w Domu św. Marty.
– Bóg tęskni za nami, gdy oddalamy się od Niego – akcentował Ojciec Święty, nawiązując do fragmentu Księgi Ozeasza odczytanego n
Pozostało do przeczytania:
88%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

