Rolnicy obstawią urząd
Wywłaszczeni rolnicy przystępują do okupacji urzędu wojewódzkiego w Białymstoku.
Zbulwersowani rażąco zaniżonymi wycenami gruntów rolnych zajętych pod budowę obwodnicy Augustowa gospodarze będą przez miesiąc pikietować przed podlaskim urzędem wojewódzkim i okupować jego budynki. Gniew rolników wz
Pozostało do przeczytania:
92%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

