Sroka na czele
Wiceprezydent Krakowa Magdalena Sroka została nową przewodniczącą Komitetu Konkursowego Zimowe Igrzyska Olimpijskie Kraków 2022. Zastąpiła Jagnę Marczułajtis-Walczak, która podała się do dymisji w atmosferze skandalu.
Marczułajtis, posłanka Platformy Obywatelskiej, zrezygnowała z tej funkcji w sobot
Pozostało do przeczytania:
77%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

