Pierwsza wizyta Baracka Obamy w Polsce w maju 2011 roku miała kurtuazyjny charakter. Ta druga – w przyszłym miesiącu – będzie zapewne wyglądała podobnie
FOT. R. SOBKOWICZ
Obama w Polsce
Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama za miesiąc odwiedzi Warszawę. Będzie też uczestniczył w brukselskim szczycie G7.
O planach Obamy poinformował Joe Biden, wiceprezydent USA. – Z przyjemnością ogłaszam, że w czerwcu prezydent Obama wróci do Europy. Złoży wizytę w Polsce podczas 25. rocznicy
Pozostało do przeczytania:
88%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

