Putin rozmawia z UE
Rosja chce rozmawiać z UE o dostawach gazu. W piątek w Warszawie negocjacje UE, Rosji i Ukrainy
W piątek w Warszawie odbędzie się trójstronne spotkanie z udziałem komisarza UE ds. energii Guenthera Oettingera oraz ministrów energii Rosji i Ukrainy dotyczące dostaw gazu – zapowiedziała wczoraj rzecznik KE Pia Ahrenkilde Hansen. – To konstruktywny krok w kryzysie, który jest ogromną troską dla n
Pozostało do przeczytania:
93%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

