zdjecie
W Eucharystii przy grobie św. Jana Pawła II uczestniczyło wielu Polaków, dziękując za życie Ojca Świętego i otrzymane łaski. Mszę Świętą, jak w każdy czwartek, transmitowały Radio Watykańskie i Radio Maryja
FOT. M. MAREK

Przy grobie Świętego

Izabela Kozłowska Watykan

W duchu radości i dziękczynienia za kanonizację Jana Pawła II była sprawowana czwartkowa Msza św. przy grobie świętego Papieża.

Mszę św. koncelebrowało czterech biskupów i ponad 100 księży. Przewodniczył jej i homilię wygłosił ks. abp Marek Jędraszewski, metropolita łódzki i wiceprzewodniczący Konfe

Pozostało do przeczytania:
88%

Drogi Czytelniku,

Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

Zalety kupna
w sklepie
  • koszt jednego numeru to 3,90 zł
  • w prenumeracie jest jeszcze taniej
  • dostęp w dwóch formach PDF oraz on-line
  • możliwość pobierania wydań ze strony sklepu
  • możliwość otrzymywania wydań drogą mailową
  • popularne formy płatności