USA zamknęły ambasadę
Ze względów bezpieczeństwa USA tymczasowo zamknęły swoją ambasadę w stolicy Jemenu, Sanie – poinformował wczoraj Departament Stanu, zapewniając, że placówka zostanie otwarta, jak tylko to będzie możliwe. Departament Stanu podkreślił, że zamknięcie Ambasady USA w Jemenie to „działanie prewencyjne” po
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



