Kasprzycka rekordowo
Justyna Kasprzycka zajęła drugie miejsce w mocno obsadzonym konkursie skoku wzwyż w mityngu Diamentowej Ligi w Eugene. Polka uzyskała 199 cm, wyrównując rekord Polski należący do Kamili Lićwinko (195 i siódme miejsce). Dobrze w biegu na 800 m zaprezentowali się Adam Kszczot (piąty) i Marcin Lewandowski (szósty). Na tym samym dystansie na piątej pozycji uplasowała się Angelika Cichocka.

