Miliony za Herrerę
Jeśli wierzyć hiszpańskim mediom, Ander Herrera zostanie piłkarzem Manchesteru United. Anglicy z tej racji przeleją na konto Athleticu Bilbao równe 40 milionów euro. Byłby to z pewnością jeden z najgłośniejszych transferów lata, ale wszystkich i tak zamierza pobić Real Madryt. Na celowniku „Królewskich” znalazł się bowiem kolumbijski napastnik Monaco Redamel Falcao, a rozmowy są podobno bliskie finalizacji.

