Problemy Janowicza

Pisk

Nie widać końca kłopotów Jerzego Janowicza. Najlepszy polski tenisista nie dość, że gra dużo poniżej oczekiwań i możliwości, to jeszcze nabawił się urazu, konkretnie ma stan zapalny w okolicy trzeszczki stopy. Narzekał na ten problem już pod koniec ubiegłego roku, musiał nawet zmienić plan przygotowań do sezonu. Teraz sytuacja nie jest na szczęście tak poważna, jednak nie wiadomo, czy łodzianin weźmie udział w turnieju ATP w Hamburgu. Decyzję podejmie jutro, już na miejscu.