Polak pokieruje szkołą NATO
Generał dywizji Janusz Bojarski jako pierwszy Polak objął stanowisko komendanta Akademii Obrony NATO w Rzymie. Wczoraj z jego udziałem odbyła się inauguracja nowego roku akademickiego na uczelni działającej od ponad 60 lat. Generał Bojarski został wybrany w zeszłym roku przez Komitet Wojskowy NATO.
Pozostało do przeczytania:
70%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

