Pogrom faworytek
Do ćwierćfinału US Open dotarły tylko dwie tenisistki z czołowej dziesiątki rankingu, w tym jego liderka, Amerykanka Serena Williams.
Wczoraj z rozgrywanym w Nowym Jorku wielkoszlemowym turniejem pożegnała się rozstawiona z „7” Eugenie Bouchard. Kanadyjka przegrała z Rosjanką Jekateriną Makarową
Pozostało do przeczytania:
75%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

