Odpadły w półfinale

Pisk

Natalia Partyka (KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg) i Katarzyna Grzybowska (SKTS Sochaczew) przegrały w Jekaterynburgu z Japonkami Miyu Maedą i Hitomi Sato 2:3 (5:11, 9:11, 11:5, 11:7, 8:11) w półfinale gry podwójnej turnieju World Tour w tenisie stołowym.