Rozmowy w dołku
Kompania Węglowa nie ma środków na wypłaty i realizację programu naprawczego. Problemem zajmie się dziś międzyresortowy zespół z premier Ewą Kopacz na czele.
Zła sytuacja KW spowodowała, że od czwartku trwa okupacja jej głównej siedziby. To reakcja górników na informacje zarządu spółki o braku pi
Pozostało do przeczytania:
89%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

