Kliczko w USA
Władimir Kliczko 25 kwietnia w Nowym Jorku stoczy walkę o obronę mistrzowskiego pasa. Będzie to jego pierwsza walka w USA po siedmiu latach, na razie jednak nie wiadomo z kim.
Władimir Kliczko 25 kwietnia w Nowym Jorku stoczy walkę o obronę mistrzowskiego pasa. Będzie to jego pierwsza walka w USA po siedmiu latach, na razie jednak nie wiadomo z kim.