Próby pneumatyczne
Zbiorniki terminalu LNG w Świnoujściu, w których będzie magazynowany skroplony gaz ziemny, przeszły pozytywnie próby pneumatyczne. To następny etap po próbach wodnych. Jak poinformował inwestor terminalu – spółka Polskie LNG, kolejne testy polegały na wytworzeniu w obiektach odpowiedniego podciśnien
Pozostało do przeczytania:
69%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

