FOT. M. PABIS
Największa wigilia w Europie
Od rana do zmroku tysiące ubogich uczestniczyło wczoraj w 18. Wigilii dla Potrzebujących na krakowskim Rynku. Ugoszczono ich wigilijnymi potrawami. Rozdawane były także paczki świąteczne.
– Mówimy dziś wielkie „Bóg zapłać” za to, że możemy tu razem się spotkać przy ciepłym posiłku – powiedziała „
Pozostało do przeczytania:
83%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

