Szanowna Pani Mary Wagner
Osobiście uczestniczyłam w nabożeństwie, gdy Pani była w parafii NMP Królowej Pokoju we Wrocławiu-Popowicach u Ojców Oblatów. Podziwiałam Panią i będąc na Pani miejscu, postąpiłabym tak samo. Duchowo jestem z Panią, choć mam już 82 lata. Bardzo kocham dzieci i zawsze myślałam tak jak Pani. Postanawiam każdego dnia odmawiać w Pani intencji „Pod Twoją obronę”.

