APEL O POMOC
Przypominamy, że w te mroźne dni wszyscy powinniśmy zwracać większą uwagę na osoby bezdomne, samotne i nietrzeźwe, szczególnie gdy same idą ulicą czy siedzą na przystanku. Ważna jest wrażliwość i szybka reakcja mieszkańców. Alarmujmy służby, że jakiś człowiek potrzebuje pomocy. Żeby nie doszło do tr
Pozostało do przeczytania:
75%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

