zdjecie
FOT. M. BORAWSKI

Śledztwo / Zgon trzech osób po zażyciu substancji psychoaktywnych

Dopalacze znów zabiły

Adam Białous

Dwa śledztwa w sprawie zgonu trzech osób, najpewniej po zażyciu tzw. dopalaczy, wszczęła Prokuratura Okręgowa w Suwałkach.

W przypadku zmarłego 18-latka stwierdzono obecność dopalacza, krew dwóch kolejnych zmarłych osób jest obecnie pod tym kątem badana. Specjaliści ostrzegają, że fala zatruć tym

Pozostało do przeczytania:
94%

Drogi Czytelniku,

Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

Zalety kupna
w sklepie
  • koszt jednego numeru to 3,90 zł
  • w prenumeracie jest jeszcze taniej
  • dostęp w dwóch formach PDF oraz on-line
  • możliwość pobierania wydań ze strony sklepu
  • możliwość otrzymywania wydań drogą mailową
  • popularne formy płatności