FOT. M. BORAWSKI
Śledztwo / Zgon trzech osób po zażyciu substancji psychoaktywnych
Dopalacze znów zabiły
Dwa śledztwa w sprawie zgonu trzech osób, najpewniej po zażyciu tzw. dopalaczy, wszczęła Prokuratura Okręgowa w Suwałkach.
W przypadku zmarłego 18-latka stwierdzono obecność dopalacza, krew dwóch kolejnych zmarłych osób jest obecnie pod tym kątem badana. Specjaliści ostrzegają, że fala zatruć tym
Pozostało do przeczytania:
94%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

