Muguruza za silna
Agnieszka Radwańska przegrała z Garbine Muguruzą 6:4, 3:6, 4:6 w półfinale tenisowego turnieju WTA Premier Mandatory na twardych kortach w Pekinie. Wczoraj w decydującym spotkaniu Hiszpanka pokonała Szwajcarkę Timeę Bacsinszky 7:5, 6:4.

