Piłka nożna
Jedziemy na Euro!
Piłkarska reprezentacja Polski pokonała w Warszawie Irlandię 2:1, zapewniając sobie awans na finały przyszłorocznych mistrzostw Europy we Francji. To piękny sukces wspaniałej drużyny prowadzonej przez Adama Nawałkę.
Biało-Czerwoni potrzebowali zwycięstwa albo remisu 0:0 lub 1:1. Każdy inny wynik
Pozostało do przeczytania:
86%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

