Już w ćwierćfinale

Pisk

Polscy siatkarze bez problemów awansowali do ćwierćfinału rozgrywanych w Bułgarii i Włoszech mistrzostw Europy, odnosząc komplet zwycięstw w grupie C.

W piątek Biało-Czerwoni pokonali 3:0 Belgię. Dzień później wygrali ze Słowenią, ale tracąc po drodze jednego seta 3:1 (25:21, 28:30, 28:26, 25:13)

Pozostało do przeczytania:
77%

Drogi Czytelniku,

Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

Zalety kupna
w sklepie
  • koszt jednego numeru to 3,90 zł
  • w prenumeracie jest jeszcze taniej
  • dostęp w dwóch formach PDF oraz on-line
  • możliwość pobierania wydań ze strony sklepu
  • możliwość otrzymywania wydań drogą mailową
  • popularne formy płatności