Już w ćwierćfinale
Polscy siatkarze bez problemów awansowali do ćwierćfinału rozgrywanych w Bułgarii i Włoszech mistrzostw Europy, odnosząc komplet zwycięstw w grupie C.
W piątek Biało-Czerwoni pokonali 3:0 Belgię. Dzień później wygrali ze Słowenią, ale tracąc po drodze jednego seta 3:1 (25:21, 28:30, 28:26, 25:13)
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



