Minister Bańka: młodzi najważniejsi
Tylko inwestowanie w sport dzieci i młodzieży pozwoli nam myśleć i mówić o przyszłych sukcesach polskich sportowców – powiedział minister sportu i turystyki Witold Bańka, który był gościem „Rozmów niedokończonych” w Telewizji Trwam.
Bańka przypomniał i podkreślił główne założenia kierowanego przez n
Pozostało do przeczytania:
85%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

