Uczymy się od siebie
Mamy kilka celów związanych z Kongresem Młodzieży Polonijnej. Ma to być spotkanie integrujące środowiska polonijne, liczymy też na nawiązanie bliskiej współpracy przez młodych ludzi z Polski i tych żyjących poza Ojczyzną. Takie spotkania mają też umacniać patriotyzm Polaków, którzy żyją za granicą,
Pozostało do przeczytania:
57%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

