FOT. ARCH.
Z ALBUMÓW NASZYCH CZYTELNIKÓW
Moje zdjęcie. Zostało zrobione, kiedy miałem 6 lat, po wyjściu ze szpitala na placu Konstytucji w Warszawie w 1953 r.
Moje zdjęcie. Zostało zrobione, kiedy miałem 6 lat, po wyjściu ze szpitala na placu Konstytucji w Warszawie w 1953 r.