zdjecie
FOT. ARCH.

Z ALBUMÓW NASZYCH CZYTELNIKÓW

Wincenty Kałaska, Sławiny

Moje zdjęcie. Zostało zrobione, kiedy miałem 6 lat, po wyjściu ze szpitala na placu Konstytucji w Warszawie w 1953 r.