Ukraina
Niszczyciel zawinął do portu
Amerykański niszczyciel rakietowy USS Donald Cook wpłynął do portu w Odessie.
Jest to kolejna jednostka NATO na Morzu Czarnym po zaostrzeniu się rosyjsko-ukraińskiego konfliktu o żeglugę w Cieśninie Kerczeńskiej. Amerykański okręt wpłynął do portu w Odessie wczoraj rano i pozostanie tu do środy. Wcz
Pozostało do przeczytania:
84%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

