Głos Wyklętych
Zakończył się pierwszy etap budowy Muzeum Żołnierzy Wyklętych
– 1 marca, w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, symbolicznie odbierzemy klucze do naszej przebudowanej siedziby i oficjalnie zakończymy pierwszy etap prac – informuje „Nasz Dziennik” Jacek Karczewski, dyrektor pierwszego w Polsce Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce. Gmach dawnego więzien
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



