W najbliższą niedzielę kościołem stacyjnym będzie katedra warszawsko-praska
FOT. M. MAREK
Modlitwa
Kościoły stacyjne
W okresie Wielkiego Postu jesteśmy zaproszeni do udziału w modlitwie w kościołach stacyjnych. Ta wielkopostna praktyka podejmowana jest już w kilku polskich diecezjach.
Praktyka kościołów stacyjnych w Wielkim Poście nawiązuje do tradycji, która zrodziła się w Rzymie w IV-V wieku i trwała do wieku
Pozostało do przeczytania:
90%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

