FOT. KS. T. LIS
Sandomierz
Pasterz wierny
Jubileusz posługi biskupiej obchodzi ks. bp Edward Frankowski. Wczoraj minęło dokładnie 30 lat od przyjęcia sakry przez długoletniego biskupa pomocniczego diecezji sandomierskiej, duszpasterza „Solidarności”.
Za swoją pasterską dewizę obrał słowa: „Christus vincit” – Chrystus zwycięża. Uroczyste
Pozostało do przeczytania:
90%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

