MISJE
Wotum na Madagaskarze
Na Madagaskarze w Misokitsy zostanie wybudowana świątynia pw. Matki Kościoła oraz szkoła. To będzie wotum wdzięczności archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej z okazji zbliżającej się 50. rocznicy powstania archidiecezji.
Kamień węgielny pod budowę kościoła i szkoły został wmurowany w pierwszą niedzie
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



