W ostatnich dniach Naczelny Sąd Administracyjny wydał kilkanaście korzystnych wyroków dla funkcjonariuszy, których tzw. ustawa dezubekizacyjna pozbawiła części świadczeń emerytalnych
FOT. M. BORAWSKI
Prawo
Po stronie ofiar
Prawo i Sprawiedliwość nie planuje żadnych zmian w tzw. ustawie dezubekizacyjnej.
O przywrócenie wysokich świadczeń byłym funkcjonariuszom Służby Bezpieczeństwa i organów podległych MSW w PRL walczy Lewica. Wczoraj w Senacie działacze tej formacji złożyli projekt ustawy w tej sprawie. Według ich wyl
Pozostało do przeczytania:
95%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

