FOT. RYNECZEK.EU
Społeczeństwo
Kupcy boją się o pracę
Kupcy z Częstochowy obawiają się likwidacji targowiska, w które zainwestowali kilkanaście milionów złotych
Z końcem roku upływa okres wieloletniej dzierżawy śródmiejskiego bazaru w Częstochowie, tzw. Ryneczku. Kupcy wcześniej otrzymali zapewnienie ze strony władz miasta, że zostanie ona przedłużona. Jednak kilka tygodni temu okazało się, że będzie ogłoszony przetarg.
– Dla nas to był szok. Zainwestowa
Pozostało do przeczytania:
95%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

