Muzeum jest potrzebne ziemi ostrołęckiej, na której po wojnie Żołnierze Niezłomni długo stawiali opór komunistom
FOT. M. BORAWSKI
Żołnierze Wyklęci
Ważą się losy muzeum
Ostrołęka chce przekazać państwu Muzeum Żołnierzy Wyklętych
Z inicjatywą przekazania placówki, obecnie współprowadzonej przez władze Ostrołęki i resort kultury, wystąpiła ostatnio po raz kolejny Rada Miasta Ostrołęki.
Jak informowało „Nasz Dziennik” Centrum Informacyjne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pismo prezydenta miasta Ostrołęki wraz
Pozostało do przeczytania:
95%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

